Producent:Samshield
Damski frak Samshield Victorine - czarny
- Damski, bardzo klasyczny frak Victorine z limitowanej kolekcji Samshield.
- Zapinany na trzy guziki.
- Ma taliowany krój i obsypane kryształkami Swarovski rękawy przy mankietach
- Na ramieniu logo Samshield ułożone z kryształków Swarovski
- Można go prać w pralce
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni
Darmowa dostawa od 50,00 zł
iRaty -
oblicz ratęiLeasing -
oblicz ratęFrak ma taliowany krój i jest zapinany na trzy eleganckie guziki z logo Samshield.
Wyposażony w dwie przednie kieszenie zapinane na zameczki. Na piersi imitacja kieszonki z elegancką poszetką.
Na prawym ramieniu znajduje się logo Samshield ułożone z tych samych kryształków.
Dopasowany krój ładnie podkreśla sylwetkę, a wygodny materiał sprawia, że poczujesz się jak w bluzie wykonanej z technicznego, elastycznego materiału.
Najwyższej jakości tkanina o składzie 73% nylon, 27% elastan nie tylko jest bardzo wygodna, ale również chroni przed promieniowaniem UV.
Z tyłu znajdują się dwa rozcięcia.
Instrukcja pielęgancji: frak można prać w pralce w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni. Należy go prać na lewej stronie. Wybierz program do delikatnych ubrań (tzn. taki o niskich obrotach). Nie należy go suszyć w suszarce bębnowej.
UWAGA! Rozmiar na metce będzie o jeden wyższy niż ten w zamówieniu. Wynika to z francuskiej rozmiarówki, która przedstawia się następująco:
| PL | FR |
| 32 | 34 |
| 34 | 36 |
| 36 | 38 |
| 38 | 40 |
| 40 | 42 |
| 42 | 44 |
Marka
Pytania do produktu
Poproszę o wymiary rozm PL 36
Szerokość pod pachami: 33cm,
Długość całkowita 60cm,
Długość rękawa: 57cm.
Zapytaj o produkt
Do pobrania
Napisz opinię














