Veredus preparat na gnijące strzałki Villate 500 ml
- Płyn do czyszczenia i ochrony strzałki. Płyn czyszczący i ochronny, przydatny do usuwania wszelkich zanieczyszczeń z kopyta i strzałki. Idealny w przypadku strzępków o nieprzyjemnym zapachu i zgnilizny, pomaga kopytu wrócić do optymalnego stanu.

iRaty -
oblicz ratęiLeasing -
oblicz ratęSpecjalistyczny preparat w formie roztworu miedziowego przeznaczony do głębokiego czyszczenia i skutecznej ochrony strzałki kopytowej.
Posiada właściwości antyseptyczne i oczyszczające, które skutecznie eliminują zanieczyszczenia, bakterie i nieprzyjemne zapachy.
Przyczynia się do szybkiego przywrócenia zdrowego stanu strzałki oraz całego kopyta.
Łagodzi skutki nadmiernej wilgoci, braku higieny oraz długiego przebywania konia na mokrym podłożu.
Villate tworzy warstwę ochronną. Zabezpiecza strzałkę przed ponownym osiedlaniem się drobnoustrojów i pogłębianiem zmian.
Może być stosowany zarówno profilaktycznie, jak i w sytuacjach wymagających intensywnej kuracji. Dzięki płynnej formule łatwo dociera do szczelin i zagłębień w obrębie strzałki. Zapewnia skuteczne działanie nawet w trudno dostępnych miejscach.
Sposób użycia: Ostrożnie oczyść strzałkę, nakładając roztwór na podeszwę, upewniając się, że dotarł do wszystkich szczelin. W bardziej niepokojących przypadkach, nasącz wacik płynem Villate i przyłóż go do bruzdy bocznej strzałki na noc.
Dostępny w pojemności: 500 ml.




